Bilgitec Teknik Servis Hizmetleri 7/ 24

Bilgitec marka bağımsız notebook ve masaüstü bilgisayarlarınızı eviniz veya işyerinizden teslim alır, en kısa sürede yenilenen cihazınızı teslim eder.

  • Notebook ekran tamiri, notebook anakart ve ekran kartı tamiri
  • Masaüstü bilgisayar ve monitör tamiri
  • Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi cihaz bakım ve tamiri
  • Modem ve ağ ürünleri bakım onarım hizmetleri
  • Network kurulum ve yapılandırma hizmetleri..
  • Ücretsiz arıza tespiti
Hemen arayın; 0544 850 66 43

HAKKIMIZDA

Bilgisayar & Teknoloji Hizmetleri

Günümüzde firmaların artan ve karmaşıklaşan Bilgi Teknolojileri alt yapıları ve ihtiyaçları ana faaliyet alanı Bilgi Teknolojileri olmayan firmaların yaşayabilecekleri her türlü sistem problemlerine yönelik deneyimli Bilgi Teknolojileri elemanları bulundurma maliyetlerinin artmasına ve kaynak kaybına yol açmaktadır.

Müşterilerimiz, sistemlerini desteklemek için profesyonel destek hizmeti alarak kaynaklarını ana faaliyet alanının dışına kaydırmalarını önlemektedirler.

Böylece minimum Bilgi Teknolojileri kaynak sarfiyatı ve maksimum Bilgi Teknolojileri verimliliği elde edilmektedir.

Müşterilerin istekleri doğrultusunda müşterisinin gerekli gördüğü ve kendisinin uzman olduğu ürünler ve sistemler konusunda müşterileri ile zaman bazlı sözleşmeler yapmaktadır.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yâda yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yâda ServisDesk teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız satın alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi, yâda eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Yeninin heyecan vericiliğinden uzaklaşmadan, danışmanlık, rehberlik ve müşteri-satıcı ilişkilerinin firmanıza en uygun olanını belirliyor ve uyguluyoruz.
Sektörde en iyi ürün ve hizmeti siz üretiyorsunuz, evet. Peki müşteriye ulaşamadıkça bunun bir önemi var mı sizce? İşlerinizin dijital süreçlerini, birlikte gerçekleştireceğimiz beyin fırtınası ile etkileyici planlama ve doğru strateji uygulayarak daha verimli kılmak artık bizimle mümkün.

Hakan NEVRUZ- CEO Bilgi Teknolojileri

Bilgitec Kurumsal

Bilgitec uzun yıllardır en büyük bilgisayar ve teknoloji firmaları ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

2006 yılından beri başta İstanbul ili olmak üzere Marmara Bölgesi’nde; bilgisayar ve oem satış, eğitim ve destek faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bununla birlikte son yıllarda ihtiyaç haline gelen sektörel yazılımlar konusunda da birçok çalışma yapılmış ve bu çalışmaların mikro programları ile entegresi gerçekleştirilmiştir. Bölgede bulunan birçok firmanın ticari, muhasebe, üretim vb. bir çok alandaki program ihtiyaçlarını gidermiş ve yine bu alanlarda gerekli danışmanlık hizmetini sağlamaya çalışmıştır.

Bilgitec Kurumsal; İSTANBUL, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ illeri olmak üzere toplam 3 bölgede kurumsal çözüm ortağıdır, Bunun yanında da 2006 yılının başında sektörel yazlımlar ve ürünlerine entegre yazılımlar konusunda AR-GE faaliyetlerini sürdürmek üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Birçok farklı sektörden yediyüzelliyi  aşkın müşterisi ve binleri aşkın kullanıcı sayısı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.